Manset2

Ödül töreni

 '3. Geleneksel Kompozisyon Yarışması' ödül törenimize tüm mensuplarımız davetlidir.

2015 Uluslararası sinema ve din sempozyumu

“Sinema ve Din” konusunda ülkemizde akademik birikim oluşturmak;

Tihder, dönem arkadaşları kahvaltıda buluşturuyor

TİHDER, Tokat İmam Hatip okulunun tüm mezunlarını, dönemler arasındaki...

Geleneksel 2. Boğaz Turu

 

01 Temmuz 2012 Pazar günü,  Derneğimizin geleneksel 12. kahvaltısını, Tokat (merkez-ilçe)

10. Kahvaltıdan Görüntüler

11. Kahvaltıdan Görüntüler

Yılın Son Kahvaltısına Yoğun İlgi?

TİHDER, 2011'e veda etmeden tüm üyelerini yine kahvaltıda bir araya getirdi. Yoğun ilginin olduğu ve artık gelenekselleşen kahvaltı buluşmalarının dokuzuncusu yine renkli geçti.

Yeni Döneme Muhteşem Dönüş

TİHDER (Tokatlı İmam Hatipliler Derneği), 8. geleneksel kahvaltısını 9 Ekim Pazar günü Zeytinburnu Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirdi. Yaz döneminden sonra tekrar bir araya gelen TİHDER üyelerinin kahvaltıya ilgisi yoğundu.

Büyük Buluşma Gerçekleşti

Beklenen gün geldi ve 03 Temmuz 2011 Pazar günü,  TİHDER geleneksel kahvaltısını, Tokat?tan davet ettiği, Tokat İmam Hatip öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte, İstanbul boğazında gerçekleştirdi

Boğazda Nostaljik Kahvaltı

03 Temmuz 2011 Pazar günü,  Derneğimizin geleneksel 7. kahvaltısını, Tokat?tan davet ettiğimiz,  İmam Hatip öğrencileri ile birlikte, İstanbul boğazında, vapurla seyir halinde yapacağız. Tüm üyelerimiz aileleri ile davetlidir.

Dikkat! Avrupa yakasından gelecek arkadaşlarımız saat 9'da Kabataş iskelesinde, Anadolu yakasından gelecek arkadaşlarımız da saat 9.30'da Üsküdar iskelesinde hazır bulunsunlar.

Tihder.org.tr